ABS06-32.768KHZ-T
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- 型號:
- ABS06-32.768KHZ-T
- 品牌:
- Abracon LLC
數量:
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Load Capacitance
- 12.5pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 90 kOhms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)