首頁 > Abracon LLC代理商 > ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3
影像僅供參考,以產品規格為準
ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3
型號描述:
40 MHz ±20ppm Crystal 12pF 35 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
型號:
ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
12pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 Ohms
Frequency
40 MHz