首頁 > Abracon LLC代理商 > ABM11-25.000MHZ-B7G-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ABM11-25.000MHZ-B7G-T
型號描述:
25 MHz ±15ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
型號:
ABM11-25.000MHZ-B7G-T
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.59mm)