首頁 > Abracon LLC代理商 > ABM10N-38.4000MHZ-8-B1U-T3
影像僅供參考,以產品規格為準
ABM10N-38.4000MHZ-8-B1U-T3
型號描述:
38.4 MHz ±10ppm Crystal 8pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
型號:
ABM10N-38.4000MHZ-8-B1U-T3
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
38.4 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2.55x2.05)
Size / Dimension
0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)