首頁 > Abracon LLC代理商 > ABLS-25.000MHZ-16-A-4-H-F-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ABLS-25.000MHZ-16-A-4-H-F-T
型號描述:
25 MHz ±30ppm Crystal 16pF 40 Ohms HC-49/US
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
型號:
ABLS-25.000MHZ-16-A-4-H-F-T
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±35ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
16pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
HC-49/US
Supplier Device Package
HC-49/US
Size / Dimension
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max)
0.165" (4.20mm)