首頁 > Ablic代理商 > S-85S1PD18-I8T1U
影像僅供參考,以產品規格為準
S-85S1PD18-I8T1U
型號描述:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 200mA 8-SMD, Flat Leads
型號:
S-85S1PD18-I8T1U
品牌:
Ablic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:44 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
8-SMD, Flat Leads
Output Type
Fixed
Mounting Type
Surface Mount
Number of Outputs
1
Function
Step-Down
Current - Output
200mA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration
Positive
Frequency - Switching
1MHz
Voltage - Input (Max)
5.5V
Topology
Buck
Supplier Device Package
SNT-8A
Synchronous Rectifier
Yes
Voltage - Output (Max)
Voltage - Input (Min)
2.2V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V