CSU2000AP-3-100
- 型號描述:
Front End AC DC Converters 2 Output 12.2V 12V 90 ~ 127 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 12.2V 12V 2000W
- 型號:
- CSU2000AP-3-100
- 品牌:
- ARTESYN / Advanced Energy
數量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 2000W
- Features
- Hot Swappable, Load Sharing, PMBus™, Remote Sense, Standby Output
- Size / Dimension
- 7.28" L x 2.89" W x 1.54" H (185.0mm x 73.5mm x 39.0mm)
- Mounting Type
- Rack Mount
- Voltage - Input
- 90 ~ 127 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Type
- Front End
- Operating Temperature
- -5°C ~ 55°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- BSMI, CB, CE, CQC, EAC, KC, UL
- Efficiency
- 94%
- Voltage - Output 1
- 12.2V
- Voltage - Output 2
- 12V
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- 2
- Voltage - Output 5
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 163.9 A
- Current - Output 2
- 3.5 A