ELPA2A16
型號描述:
2 Position Rectangular Plug Connector Crimp 6 AWG
型號:
ELPA2A16
品牌:
AMPHENOL INDUSTRIAL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Plug
Contact Type
Female Socket
Number of Positions
2
Pitch
0.630" (16.00mm)
Number of Rows
1
Row Spacing
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Fastening Type
Latch Lock
Cable Termination
Crimp
Wire Type
Discrete
Wire Gauge
6 AWG