首頁 > AEI代理商 > BU5084V24
影像僅供參考,以產品規格為準
BU5084V24
型號描述:
Automotive Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable
Relay 40/60 Amp 24 VDC, SPDT, Re
型號:
BU5084V24
品牌:
AEI
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Box (TB)
Features
MINI-ISO, Resistor
Mounting Type
Socketable
Coil Voltage
24VDC
Operating Temperature
-25°C ~ 125°C
Termination Style
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Type
Non Latching
Contact Form
SPDT (1 Form C)
Switching Voltage
24VDC - Nom
Must Release Voltage
8 VDC
Must Operate Voltage
19.2 VDC