首頁 > ABLIC代理商 > S-817B33AY-B2-U
影像僅供參考,以產品規格為準
S-817B33AY-B2-U
型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 50mA TO-92-3
LDO電壓穩壓器 3.3V 1.2uA 2.0%
型號:
S-817B33AY-B2-U
品牌:
ABLIC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Output Configuration
Positive
Output Type
Fixed
Number of Regulators
1
Voltage - Input (Max)
10V
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Voltage Dropout (Max)
0.41V @ 10mA
Current - Output
50mA
Current - Quiescent (Iq)
2.5 µA
PSRR
Control Features
Protection Features
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)