首頁 > 3M代理商 > N7E50-Q516RB-40
影像僅供參考,以產品規格為準
N7E50-Q516RB-40
型號描述:
50 Position Card Connector CompactFlash? - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold
型號:
N7E50-Q516RB-40
品牌:
3M
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Board Guide, Card Guide
Connector Type
Connector
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Number of Positions
50
Card Type
CompactFlash® - Type I, II
Height Above Board
0.262" (6.66mm)