首頁 > 3M代理商 > MDT-1500-48"-BLACK-20 PCS
影像僅供參考,以產品規格為準
MDT-1500-48"-BLACK-20 PCS
型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)
HEATSHRINK 1-1/2" BLACK 1=1PC
型號:
MDT-1500-48"-BLACK-20 PCS
品牌:
3M
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:20 倍增量:1
Type
Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio
3 to 1
Length
4.00' (1.22m)
Inner Diameter - Supplied
1.500" (38.10mm)
Inner Diameter - Recovered
0.500" (12.70mm)
Recovered Wall Thickness
0.100" (2.54mm)
Material
Polyolefin (PO)
Features
Abrasion Resistant, Corrosion Resistant, Flame Retardant
Color
Black
Operating Temperature
-55°C ~ 110°C
Grade
Qualification
Shrink Temperature
121°C
Storage/Refrigeration Temperature
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)