361CIR-1.25(250)
- 型號描述:
Glass Cloth Tape Silicone Thermosetting Adhesive White 1.25" (31.75mm) 1 1/4" dia X
TAPE GLASS CLOTH WHT 1 1/4" DIA
- 型號:
- 361CIR-1.25(250)
- 品牌:
- 3M (TC)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- White
- Length
- Thickness
- 0.0064" (6.4 mils, 0.163mm)
- Temperature Range
- -65°F ~ 450°F (-54°C ~ 232°C)
- Tape Type
- Glass Cloth
- Width
- 1.25" (31.75mm) 1 1/4" dia
- Usage
- Adhesive
- Silicone Thermosetting
- Backing, Carrier
- Glass Cloth
- Thickness - Adhesive
- 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm)
- Thickness - Backing, Carrier
- 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)