首頁 > 3M代理商 > 310 102MMX620MM
影像僅供參考,以產品規格為準
310 102MMX620MM
型號描述:
Anti-Slip Tape Pressure Sensitive Adhesive (PSA) Adhesive Black 4.00" (101.60mm) X 24.41" (620.00mm)
TAPE ANTISLIP BLACK 4"X24.41"
型號:
310 102MMX620MM
品牌:
3M
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Tape Type
Anti-Slip
Adhesive
Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier
Thickness
Thickness - Adhesive
Thickness - Backing, Carrier
Width
4.00" (101.60mm)
Length
24.41" (620.00mm)