2693-72MMX55MM
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 2.83" (72.00mm) X 180' (55.0m) 60 yds
TAPE MASKING TAN 2.83"X60YDS
- 型號:
- 2693-72MMX55MM
- 品牌:
- 3M
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Tan
- Length
- 180' (55.0m) 60 yds
- Thickness
- 0.0079" (7.9 mils, 0.200mm)
- Temperature Range
- 325°F (163°C)
- Tape Type
- Masking
- Width
- 2.83" (72.00mm)