2693-48MMX55MM
- 型號描述:
Masking Tape Synthetic Rubber Based Adhesive Tan 1.89" (48.00mm) X 180' (55.0m) 60 yds
TAPE MASKING TAN 1.89"X60YDS
- 型號:
- 2693-48MMX55MM
- 品牌:
- 3M
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Tan
- Length
- 180' (55.0m) 60 yds
- Thickness
- 0.0079" (7.9 mils, 0.200mm)
- Temperature Range
- Tape Type
- Masking
- Width
- 1.89" (48.00mm)