2693-36MMX55MM
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 1.42" (36.00mm) X 180' (55.0m) 60 yds
TAPE MASKING TAN 1.42"X60YDS
- 型號:
- 2693-36MMX55MM
- Thickness
- 0.0079" (7.9 mils, 0.200mm)
- Temperature Range
- 325°F (163°C)
- Width
- 1.42" (36.00mm)