2525-36MMX55M
- 型號描述:
Splicing Tape Rubber Adhesive Orange 1.42" (36.00mm) X 180' (55.0m) 60 yds
TAPE SPLICING ORANGE 1.42"X60YDS
- 型號:
- 2525-36MMX55M
- 品牌:
- 3M
數量:
- Thickness
- 0.0095" (9.5 mils, 0.241mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C)
- Width
- 1.42" (36.00mm)