24-5-4496B
- 型號描述:
Double Coated, Double Sided Tape Acrylic, 430 Adhesive Black 24.00" (609.60mm) X 15' (4.6m) 5 yds
TAPE DBL SIDED BLACK 24"X5YDS
- 型號:
- 24-5-4496B
- 品牌:
- 3M (TC)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Black
- Length
- 15' (4.6m) 5 yds
- Thickness
- 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
- Temperature Range
- 158°F (70°C) Max
- Tape Type
- Double Coated, Double Sided
- Width
- 24.00" (609.60mm)