2364SQ-9.25(25)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 9.25" (234.95mm) 9 1/4" X 9.25" (234.95mm) 9 1/4"
TAPE MASKING TAN 9 1/4"X9 1/4"
- 型號:
- 2364SQ-9.25(25)
- 品牌:
- 3M (TC)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Tan
- Length
- 9.25" (234.95mm) 9 1/4"
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Tape Type
- Masking
- Width
- 9.25" (234.95mm) 9 1/4"