2364CIR-5.5(250)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 5.50" (139.70mm) 5 1/2" dia X
TAPE MASKING TAN 5 1/2" DIA
- 型號:
- 2364CIR-5.5(250)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 5.50" (139.70mm) 5 1/2" dia