2364CIR-3.5(500)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia X
TAPE MASKING TAN 3 1/2" DIA
- 型號:
- 2364CIR-3.5(500)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia