2364CIR-2.5(500)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia X
TAPE MASKING TAN 2 1/2" DIA
- 型號:
- 2364CIR-2.5(500)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia