2364CIR-2.25(500)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 2.25" (57.15mm) 2 1/4" dia X
TAPE MASKING TAN 2 1/4" DIA
- 型號:
- 2364CIR-2.25(500)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 2.25" (57.15mm) 2 1/4" dia