2364CIR-0.933(2000)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 0.93" (23.70mm) dia X
TAPE MASKING TAN 0.93" DIA
- 型號:
- 2364CIR-0.933(2000)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 0.93" (23.70mm) dia