2364CIR-0.75(4000)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 0.75" (19.05mm) 3/4" dia X
TAPE MASKING TAN 3/4" DIA
- 型號:
- 2364CIR-0.75(4000)
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Width
- 0.75" (19.05mm) 3/4" dia