2364CIR-0.25(5000)
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 0.25" (6.35mm) 1/4" dia X
TAPE MASKING TAN 1/4" DIA
- 型號:
- 2364CIR-0.25(5000)
- 品牌:
- 3M (TC)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Tan
- Length
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) Max
- Tape Type
- Masking
- Width
- 0.25" (6.35mm) 1/4" dia