2364-48MMX55M
- 型號描述:
Masking Tape Rubber Adhesive Tan 1.89" (48.00mm) X 180' (55.0m) 60 yds
TAPE MASKING TAN 1.89"X60YDS
- 型號:
- 2364-48MMX55M
- 品牌:
- 3M
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Tan
- Length
- 180' (55.0m) 60 yds
- Thickness
- 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
- Temperature Range
- 300°F (149°C) - 30 minutes
- Tape Type
- Masking
- Width
- 1.89" (48.00mm)