首頁 > 2J Antennas代理商 > 2J0C15-915-C885G
影像僅供參考,以產品規格為準
2J0C15-915-C885G
型號描述:
RF ANTENNA ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee? Whip, Straight SMA Male Connector Mount
DEBA 915/SIGFOX/LORA/LPWA/RFID/Z
型號:
2J0C15-915-C885G
品牌:
2J Antennas
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Mounting Type
Connector Mount
Frequency Range
902MHz ~ 928MHz
Applications
ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™
Gain
3dBi
Termination
SMA Male
Ingress Protection
Number of Bands
1
VSWR
2.5
Antenna Type
Whip, Straight
Height (Max)
1.496" (38.00mm)
Return Loss
-7.2dB
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)
915MHz
RF Family/Standard
General ISM
Power - Max
25 W